Latviešu  English

LZRA 3.tenisa turnīrs

2016. gada 25. jūlijā SMS Credit tenisa centrā K.Ulmaņa gatvē 150, Rīgā, notika trešais LZRA dubultspēļu turnīrs, kurā uz diviem laukumiem sacentās 12 dalībnieki. Tiesnesis Gustavs Gulbis spēlētājus sadalīja divās grupās, un kopā katram pārim 3 stundu garumā bija jāizspēlē 3 seti.  

Vairāki no dalībniekiem piedalījās un ieguva godalgotas vietas jau iepriekšējos turnīros (I.Latimira, L.Čapkeviča, I.Rutkovska un citi). Iepriecinoši, ka katrā turnīrā iesaistās arī kāds jauns dalībnieks, piemēram, šajā reizē tā bija zvērināta revidente Dace Koļesina.

 

Viņa, spēlējot pārī ar Edmundu Zvejnieku, ieguva 1.vietu.

Otrās vietas balvu saņēma Inese Jegorova pārī ar Agri Libertu, savukārt trešo vietu izcīnīja Ingrīda Latimira, spēlējot kopā ar Igoru Mihejevu. Šajā reizē neizcīnīja pirmās vietas, bet tomēr parādīja labu tenisa spēli Lolita Čapkeviča un Gordons Latimirs, Anita Mihejeva un Agris Liberts, Iveta Rutkovska un Jānis Meijubers.

 

Šajā tenisa turnīrā balvas bija vērtīgākas kā iepriekšējās reizēs. 1. vietas spēlētāju pārim un mierinājuma balvu pēdējai vietai dāvanu kartes veidā uz testa nodarbību dāvināja fizioterapijas un sporta klubs FIT20, savukārt dāmām, kuras ieguva pirmās divas vietas, tika pasniegtas frizētavas-salona dāvanu kartes. Pilnīgi visi dalībnieki saņēma kosmētikas firmas Ericson Laboratoire dāvaniņas testeru veidā.

 

Tenisa turnīrs bija izdevies, un dalībnieki sprieda par iespēju rīkot ceturto turnīru decembra otrajā pusē. Uz to aicināsim  visus iepriekšējo turnīru spēlētājus un atkal tiks gaidīti jauni dalībnieki!

 

Anita Mihejeva

LZRA izpildirektore

Starptautiskās organizācijas:

Accountancy Europe  The International Federation of Accountants  Lietuvos auditorių rūmai  Audiitorkogu

Valsts institūcijas:

Grāmatvedības un revīzijas politika Valsts ieņēmumu dienests Finanšu un kapitāla tirgus komisija Valsts kaseValsts kontrole

Latvijas organizācijas:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera    Latvijas Darba devēju konfederācija  
 

Sadarbības partneri:

logo4 Latvijas Republikas grāmatvežu asociācija