Latviešu  English

LRGA – LAIA – LZRA – ICAEW – Kaplan tikšanās 04.07.2016.

2016. gada 4. jūlijā Rīgā notika tikšanās, kurā piedalījās pārstāvji no Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas (LRGA), Lietuvas Grāmatvedības firmu asociācijas (LAIA), Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas (LZRA), Anglijas un Velsas Zvērinātu grāmatvežu institūta (ICAEW) un apmācības sniedzēja Kaplan. Tikšanās laikā tika pārrunātas aktuālās prioritātes grāmatvedības profesijā, kā arī sadarbības iespējas izglītības un profesionālajos jautājumos.

 

ICAEW un Kaplan vēlas padziļinātāk iepazīties arī ar LZRA eksaminācijas programmām un piedāvātajām apmācībām, par ko drīzumā informēs LZRA valdi.

 

LRGA_LAIA_LZRA_ICAEW_Kaplan_meeting_04072016_

Fotoattēlā (no kreisās uz labo pusi): Anita Mihejeva, LZRA izpilddirektore; Svetlana Šemele, LRGA izpilddirektore; Dr. Martin Manuzi, ICAEW reģionālais direktors Eiropā; Sharon Spice, ICAEW globālas studentu vervēšanas direktore; Calum Shepherd, Kaplan starptautisko klientu attiecību vadītājs; Ilze Palmbaha, LRGA valdes priekšsēdētāja vietniece; Dr. Andrejs Ponomarjovs, LRGA prezidents, valdes priekšsēdētājs; Olga Molčanova, LRGA valdes locekle, Starptautiskā sekretariāta vadītāja; Sigitas Babauskas, LAIA prezidents.

Starptautiskās organizācijas:

Accountancy Europe  The International Federation of Accountants  Lietuvos auditorių rūmai  Audiitorkogu

Valsts institūcijas:

Grāmatvedības un revīzijas politika Valsts ieņēmumu dienests Finanšu un kapitāla tirgus komisija Valsts kaseValsts kontrole

Latvijas organizācijas:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera    Latvijas Darba devēju konfederācija  
 

Sadarbības partneri:

logo4 Latvijas Republikas grāmatvežu asociācija