Latviešu  English

Par Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdi 8. jūnijā - aktualitātes likumprojektā Grozījumi likumā "Par zvērinātiem revidentiem"

2016. gada 8. jūnijā LZRA valdes locekle Lolita Čapkeviča piedalījās Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde, kurā tika izskatīts likumprojekts “Grozījumi likumā "Par zvērinātiem revidentiem"" un likumprojekts “Grozījumi Finanšu instrumentu tirgus likumā”.

Abi likumprojekti tiks izskatīti Saeimā 3 lasījumos. Ziņotājs par "Grozījumiem likumā "Par zvērinātiem revidentiem"" būs Edgars Putra (ZZS, Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs), bet par “Grozījumiem Finanšu instrumentu tirgus likumā” - Mārtiņš Bondars (LRA). Pirmais lasījums būs 9. jūnijā, tad tiks dots termiņš priekšlikumu sniegšanai līdz 9. septembrim. Otrais lasījums plānots 22. septembrī, bet trešais - 14. oktobrī.

Vienlaikus jāņem vērā, ka Regula tiek automātiski piemērota no 17. jūnija, tādēļ attiecībā uz vairākiem jautājumiem starp 17. jūniju un līdz likuma pieņemšanai būs spēkā Regulas prasības, neņemot vērā dalībvalstīm dotās izvēles iespējas.

Starptautiskās organizācijas:

Accountancy Europe  The International Federation of Accountants  Lietuvos auditorių rūmai  Audiitorkogu

Valsts institūcijas:

Grāmatvedības un revīzijas politika Valsts ieņēmumu dienests Finanšu un kapitāla tirgus komisija Valsts kaseValsts kontrole

Latvijas organizācijas:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera    Latvijas Darba devēju konfederācija  
 

Sadarbības partneri:

logo4 Latvijas Republikas grāmatvežu asociācija