Latviešu  English

LZRA pārstāvji tiekas ar Finanšu ministru Jāni Reiru

2015. gada 17. decembrī plkst. 12:00 Finanšu ministrijā notika finanšu ministra Jāņa Reira un Finanšu ministrijas Nodokļu administrēšanas un grāmatvedības politikas departamenta direktores Janas Salmiņas tikšanās ar LZRA pārstāvjiem, valdes locekļiem Sandru Vilcāni, Ingrīdu Latimiru, Kasparu Rutki, Jāni Mežielu un Armini Movsisjanu un izpilddirektori Anitu Mihejevu. 

 

Tikšanās laikā LZRA izteica pateicību finanšu ministram un atbildīgajām personām no Finanšu ministrijas puses par atbalstu un iespēju LZRA iegādāties IT sistēmu - metodoloģijas rīku mazām un vidējām zvērinātu revidentu komercsabiedrībām Latvijas un Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Tehniskā palīdzība finanšu pārskatu sagatavošanā” nr.CH03 ietvaros.

Tālāk tikšanās laikā tika pārrunātas LZRA 2015. gada aktivitātes, likuma „Par zvērinātiem revidentiem”grozījumu izstrāde 2015. gadā un jaunās ES 2014/56/ES Direktīvas prasību ieviešana, jautājums par zvērinātu revidentu un to komercsabiedrību rotāciju atbilstoši jaunās ES 2014/56/ES Direktīvas prasībām un Valsts kontroles paustajam viedoklim, LZRA uzraudzības pilnveidošana un sadarbības iespējas ar Finanšu ministriju.
 
 
Plašāka informācija par tikšanās laikā apspriestajiem jautājumiem pieejama šeit.

Starptautiskās organizācijas:

Accountancy Europe  The International Federation of Accountants  Lietuvos auditorių rūmai  Audiitorkogu

Valsts institūcijas:

Grāmatvedības un revīzijas politika Valsts ieņēmumu dienests Finanšu un kapitāla tirgus komisija Valsts kaseValsts kontrole

Latvijas organizācijas:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera    Latvijas Darba devēju konfederācija  
 

Sadarbības partneri:

logo4 Latvijas Republikas grāmatvežu asociācija